Sme trh IT príležitostí

Prepojujeme IT špecialistov s odberateľmi.

Hľadáte IT špecialistov pre váš projekt?

Prepojíme vás!

Široká databáza

Nemajte obavy, preverených IT špecialistov je na trhu dostatok. My pre vás aktuálne vyberáme z 169 IT firiem a 59 živnostníkov.

Neplatíte províziu

Za kontakty na vhodných IT dodávateľov nič neplatíte. Pre odberateľov sú totiž naše služby úplne zdarma.

Bez starostí

Preberieme s vami vaše požiadavky a potom vám pomôžeme nájsť tých správnych špecialistov pre váš projekt.

V našej databáze máme preverené IT firmy, živnostníkov aj celé vývojové tímy.

Potrebujete navrhnúť nový web? Naprogramovať mobilnú aplikáciu? Alebo hľadáte externých IT špecialistov na dlhodobejšiu spoluprácu?

S nami už nemusíte tráviť hodiny na internete a hľadať. Na základe vašich požiadaviek vám odporučíme tých najlepších živnostníkov alebo IT firmy. Ak realizujete zložitejší projekt, dokážeme zostaviť aj celý tím.

Nie ste si istý, čo konkrétne potrebujete?

Nevadí, spoločne pre vás nájdeme optimálne riešenie!

Kontaktujte nás

Ako to funguje?

Dopyt

Vyplníte dopytový formulár so základnými informáciami o tom, čo potrebujete. Alebo nám rovno zavoláte. Nie ste si istý konkrétnym zadaním? Nevadí.

Špecifikácia zadania

Pomôžeme vám s presnejšími špecifikáciami vašich požiadaviek, vyladíme vaše predstavy a pripravíme základné zadanie zrozumiteľné pre IT špecialistov.

Odporučenie IT dodávateľov

Oslovíme IT špecialistov v našej databáze a vám potom odporučíme tých najvhodnejších pre váš projekt. Vy sami si potom vyberiete, s kým naviažete spoluprácu.

Kontaktujte nás

Portál pre najjednoduchšie

zdieľanie IT špecialistov

Bez mesačného paušálu

Bezplatný prístup do nášho portálu. Žiadne platby dopredu. Provízia je na strane dodávateľa, až zo skutočne zrealizovanej zákazky.

Bez zložitých zmlúv a záväzkov

Všetko transparentne popisujeme v našich Všeobecných podmienkach. Od začiatku vidíte podmienky jednotlivých dopytov a ponúk.

Bez navolávania a zložitého zháňania

Získanie skúsených IT špecialistov alebo nových projektov nemusí byť len o akvizíciách alebo pracovných inzerátoch. Ako ďalšia možnosť sme tu my.

Aktuálne dostupné kapacity
 • Počet registrovaných IT firiem
  169
 • Počet registrovaných kontraktorov (SZČO)
  59
 • Aktuálne ponúkané
 • Aktuálne dopytované
 • Aktuálne najnižšia denná sadzba
  0,00 EUR
 • Aktuálna priemerná denná sadzba
  0,00 EUR
 • Aktuálne najvyššia denná sadzba
  0,00 EUR
 • Štatistika bola vygenerovaná 20:00 21.07.2024. Všetky čiastky sú už vypočítané vrátane provízie.

Dopytované zručnosti
Ponúkané zručnosti

Ako to funguje?

Registrácia

Vyplníte registračný formulár. Po schválení registrácie získate prihlasovacie údaje. Pri prvom prihlásení potvrdíte súhlas so Všeobecnými podmienkami a Spracovaním osobných údajov a tým bude váš účet aktivovaný.

Prehľad požiadaviek

V sekcii "Moje požiadavky" zadáte vaše dopyty alebo ponuky, aby boli viditeľné pre ostatných užívateľov portálu. Prejdete si tiež dopyty alebo ponuky ostatných zákazníkov.

Zhoda v požiadavkách

Našli ste dopyt alebo ponuku, ktorá vás zaujala a chcete viac informácií? Stačí kliknúť na "Chcem prepojiť" a my sa postaráme o ďalšie kroky. Spojíme sa s oboma stranami a zistíme detaily.

Prepojenie

Ak obom stranám vyhovujú podmienky prípadnej spolupráce, prepojíme vás napriamo. Odsúhlasíte záujem o prepojenie a získate na seba vzájomne priame kontaktné údaje. Ďalšie jednanie potom vediete už medzi sebou priamo.

O platforme

Najrýchlejšie sa nám podarilo registrovať zákazníka za menej ako 5 minút od odoslania formulára. V priemere trvá registrácia 24 hodín.
Najrýchlejšie nastúpili vývojári za 4 dni od kliknutia na tlačidlo "Chcem prepojiť". Chcete skúsiť prelomiť tento rekord?
Najviac žiadostí o prepojenia máme v pondelok po odoslaní newsletteru. Ak chcete vyriešiť Vaše potreby čo najrýchlejšie, zadajte Vašu požiadavku do pondelka 10:00.

Chcete prebrať detaily vašich aktuálnych potrieb?

Spoločne pre vás nájdeme optimálne riešenie!

Kontaktujte nás

Aké ďalšie výhody vám prináša registrácia v portáli?

Prehľad trhu

Registrovaní zákazníci majú v portáli prehľad o aktuálne dopytovaných a ponúkaných kapacitách, technológiách aj sadzbách. Taktiež to najzaujímavejšie pravidelne posielame v našom Prehľade trhu.

Relevantné kontakty

Nezaťažujeme vás prepojovaním so zákazníkmi, kde nedochádza k zhodám v technológiách, sadzbách alebo forme spolupráce. Pred prepojením sa vy sami rozhodnete, či máte alebo nemáte záujem.

Osobný prístup

Spoločne pre vás hľadáme optimálne riešenie a staráme sa o to, aby všetka komunikácia prebiehala hladko. Sme k dispozícii aj vo chvíli, kedy už jednáte so zákazníkom napriamo. Nie ste v tom sami.

Registrácia zadarmo

Referencie zákazníkov

Majú ľudský a priateľský prístup. Je super, že nad platformou sú ľudia, ktorí sa o vás starajú. My sme v krátkej dobe našli novú spoločnosť, s ktorou úspešne spolupracujeme. Vrelo odporúčam, vyskúšajte si ich.

AstrumQ logo

Aleš Vyka

Business Architect

Vďaka Duxio som našiel novú zákazku práve v dobe, kedy som nejakú hľadal. A to bez nejakej extra snahy. Jednoducho som si vybral z ponuky prác, dostal kontakt na klienta a začal som pracovať. Skvelý zdroj nových klientov pre freelancerov.

Freelancer

Jiří Slimařík

Živnostník

Na portál som dostala odporučenie vo chvíli, keď som hľadala nový projekt pre pár našich vývojárov. Jednoducho som tam zadala ich technické schopnosti a čoskoro sa podarilo pre nich nájsť nový projekt. Ich ľudia sú veľmi nápomocní v priebehu celého procesu. Spoluprácu s nimi môžem len odporučiť.

MyStay logo

Pavlína Zychová

CEO

IT oboru príliš nerozumiem a tak som sa na nich obrátil, keď som potreboval webdesignera, ktorý by rýchlo a dobre posunul môj pripravovaný projekt. Spolupráca s nimi veľmi zefektívnila celé hľadanie, do týždňa som mal call s vybraným špecialistom. Ocenil som predovšetkým rýchlu komunikáciu, ich rady a podporu behom celého procesu. Pre človeka, ktorý nepozná IT svet to bola obrovská pomoc a úspora času a energie.

Person

Martin Bareš

Startup project owner

V minulosti nám veľmi efektívne pomohli s vyriešením kapacitných potrieb na našom projekte. Ich služba skvele dopĺňa ďalšie možnosti pre riešenie vývojárskych kapacít v zložitom svete IT dodávok.

eValue logo

Lukáš Tomášek

Founder

Dopytový formulár

Nie ste si istý konkrétnym zadaním?
Spojte sa s nami telefonicky alebo nám napíšte email.

Náš tím

Jana Kohlíčková

Operations Director

Jana je zodpovedná za prevádzkové riadenie firmy a vedie celý obchodný tým. Stará sa o kľúčových zákazníkov na českom trhu. Hovorí česky a anglicky.

+420 606 712 898

Viktor Turek

Sales Representative

Viktor má na starosti slovenský a nemecký trh a stará sa o existujúcich slovenských a nemeckých zákazníkov. Hovorí slovensky a nemecky.

Timea Dzurendová

Sales Assistant

Timea má na starosti slovenský trh a starostlivosť o existujúcich slovenských zákazníkov. Taktiež je administratívnou podporou pre celý obchodný tým. Hovorí slovensky a anglicky.

Firemné údaje

Wish-Platform s.r.o.
Kostelec u Křížků 205
251 68
Česká republika
IČO: 06243711
DIČ: CZ06243711

Jaromír Kohlíček

Founder

+420 604 107 430