Jsme tržiště IT příležitostí

Propojujeme IT specialisty s odběrateli.

Hledáte IT dodavatele pro váš projekt?

Propojíme vás!

Široká databáze

Nemějte obavy, prověřených IT specialistů je na trhu dostatek. My pro vás aktuálně vybíráme ze 169 IT firem a 59 živnostníků.

Neplatíte provizi

Za kontakty na vhodné IT dodavatele nic neplatíte. Pro odběratele jsou totiž naše služby zcela zdarma.

Bez starostí

Probereme s vámi vaše požadavky a pak vám pomůžeme najít ty správné specialisty pro váš projekt.

V naší databázi máme prověřené IT firmy, živnostníky i celé vývojové týmy.

Potřebujete navrhnout nový web? Naprogramovat mobilní aplikaci? Nebo hledáte externí IT specialisty na dlouhodobější spolupráci?

S námi už nemusíte trávit hodiny na internetu a hledat. Na základě vašich požadavků vám doporučíme ty nejlepší živnostníky nebo IT firmy. Pokud realizujete složitější projekt, dokážeme sestavit i celý tým.

Nejste si jisti, co konkrétně potřebujete?

Nevadí, společně pro vás najdeme optimální řešení!

Kontaktujte nás

Jak to funguje?

Poptávka

Vyplníte poptávkový formulář se základními informacemi o tom, co potřebujete. Nebo nám rovnou zavoláte. Nejste si jisti konkrétním zadáním? Nevadí.

Specifikace zadání

Pomůžeme vám s přesnější specifikací vašich požadavků, vyladíme vaše představy a připravíme základní zadání srozumitelné pro IT specialisty.

Doporučení IT dodavatelů

Oslovíme IT specialisty v naší databázi a vám pak doporučíme ty nejvhodnější pro váš projekt. Vy sami si pak vyberete, s kým navážete spolupráci.

Kontaktujte nás

Portál pro nejsnazší

sdílení IT specialistů

Bez měsíčního paušálu

Bezplatný přístup do našeho portálu. Žádné platby předem. Provize je na straně dodavatele, až ze skutečně zrealizované zakázky.

Bez složitých smluv a závazků

Vše transparentně popisujeme v našich Všeobecných podmínkách. Od začátku vidíte podmínky jednotlivých poptávek a nabídek.

Bez navolávání a složitého shánění

Získání zkušených IT specialistů nebo nových projektů nemusí být jen o akvizicích nebo pracovních inzerátech. Jako další možnost jsme tu my.

Aktuálně dostupné kapacity
 • Počet registrovaných IT firem
  169
 • Počet registrovaných kontraktorů (OSVČ)
  59
 • Aktuálně nabízeno
 • Aktuálně poptáváno
 • Aktuálně nejnižší sazba na den
  0,00 CZK
 • Aktuálně průměrná sazba na den
  0,00 CZK
 • Aktuálně nejvyšší sazba na den
  0,00 CZK
 • Statistika byla vygenerována 01:00 26.05.2024. Všechny částky jsou již vypočítané včetně provize, předpokládající uživatele registrovaného v Česká republika

Poptávané dovednosti
Nabízené dovednosti

Jak to funguje?

Registrace

Vyplníte registrační formulář. Po schválení registrace získáte přihlašovací údaje. Při prvním přihlášení potvrdíte souhlas se Všeobecnými podmínkami a Zpracováním osobních údajů a tím bude váš účet aktivován.

Přehled požadavků

V sekci „Mé požadavky“ zadáte vaše poptávky nebo nabídky, aby byly viditelné pro ostatní uživatele portálu. Projdete si také poptávky nebo nabídky ostatních zákazníků.

Shoda v požadavcích

Našli jste poptávku nebo nabídku, která vás zaujala a chcete více informací? Stačí kliknout na „Chci propojit“ a my se postaráme o další kroky. Spojíme se s oběma stranami a zjistíme detaily.

Propojení

Pokud oběma stranám vyhovují podmínky případné spolupráce, propojíme vás napřímo. Odsouhlasíte zájem o propojení a získáte na sebe vzájemně přímé kontaktní údaje. Další jednání pak vedete už mezi sebou napřímo.

O platformě

Nejrychleji se nám podařilo zaregistrovat zákazníka za méně než 5 minut od odeslání formuláře. V průměru trvá registrace 24hodin.
Nejrychleji nastoupili vývojáři za 4 dny od kliknutí na tlačítko "Chci propojit". Chcete zkusit prolomit tento rekord?
Nejvíce žádostí o propojení máme v pondělí po odeslání newsletteru. Chcete-li vyřešit Vaše potřeby co nejrychleji, zadejte Váš požadavek do pondělí 10:00.

Chcete probrat detaily vašich aktuálních potřeb?

Společně pro vás najdeme optimální řešení!

Kontaktujte nás

Jaké další výhody vám přináší registrace v portálu?

Přehled trhu

Registrovaní zákazníci mají v portálu přehled o aktuálně poptávaných a nabízených kapacitách, technologiích i sazbách. Také to nejzajímavější pravidelně posíláme v našem Přehledu trhu.

Relevantní kontakty

Nezatěžujeme vás propojováním se zákazníky, kde nedochází ke shodám v technologiích, sazbách nebo formě spolupráce. Před propojením se vy sami rozhodnete, zda máte nebo nemáte zájem.

Osobní přístup

Společně pro vás hledáme optimální řešení a staráme se o to, aby veškerá komunikace probíhala hladce. Jsme k dispozici i ve chvíli, kdy už jednáte se zákazníkem napřímo. Nejste v tom sami.

Registrace zdarma

Reference zákazníků

Mají lidský a přátelský přístup. Je super, že nad platformou jsou lidé, kteří o vás pečují. My jsme v krátké době našli novou společnost, se kterou úspěšně spolupracujeme. Vřele doporučuji, vyzkoušejte je.

AstrumQ logo

Aleš Vyka

Business Architect

Díky Duxio jsem našel novou zakázku zrovna v době, kdy jsem nějakou hledal. A to bez nějaké extra snahy. Prostě jsem si vybral z nabídky prací, dostal kontakt na klienta a začal jsem pracovat. Skvělý zdroj nových klientů pro freelancery.

Freelancer

Jiří Slimařík

Živnostník

Na portál jsem dostala doporučení ve chvíli, kdy jsem hledala nový projekt pro pár našich vývojářů. Jednoduše jsem tam zadala jejich technické dovednosti a brzy se podařilo pro ně najít nový projekt. Jejich lidé jsou velmi nápomocní v průběhu celého procesu. Spolupráci s nimi mohu jen doporučit.

MyStay logo

Pavlína Zychová

CEO

IT oboru příliš nerozumím a tak jsem se na ně obrátil, když jsem potřeboval webdesignera, který by rychle a dobře posunul můj připravovaný projekt. Spolupráce s nimi velmi zefektivnila celé hledání, do týdne jsem měl call s vybraným specialistou. Ocenil jsem především rychlou komunikaci, jejich rady a podporu během celého procesu. Pro člověka neznalého IT světa to byla obrovská pomoc a úspora času a energie.

Person

Martin Bareš

Startup project owner

V minulosti nám velmi efektivně pomohli s vyřešením kapacitních potřeb na našem projektu. Jejich služba skvěle doplňuje další možnosti pro řešení vývojářských kapacit ve složitém světě IT dodávek.

eValue logo

Lukáš Tomášek

Founder

Poptávkový formulář

Nejste si jisti konkrétním zadáním?
Spojte se s námi telefonicky nebo nám napište e-mail.

Náš tým

Jana Kohlíčková

Operations Director

Jana je zodpovědná za provozní řízení firmy a vede celý obchodní tým. Pečuje o klíčové zákazníky na českém trhu. Mluví česky a anglicky.

+420 606 712 898

Viktor Turek

Sales Representative

Viktor má na starosti slovenský a německý trh a pečuje o stávající slovenské a německé zákazníky. Mluví slovensky a německy.

Timea Dzurendová

Sales Assistant

Timea má na starosti slovenský trh a péči o stávající slovenské zákazníky. Také je administrativní podporou pro celý obchodní tým. Mluví slovensky a anglicky.

Firemní údaje

Wish-Platform s.r.o.
Kostelec u Křížků 205
251 68
Česká republika
IČO: 06243711
DIČ: CZ06243711

Jaromír Kohlíček

Founder

+420 604 107 430